background

Atık Su

SESSİZLİK YAŞAM KALİTESİNİN BİR PARÇASIDIR

RAUPIANO İLE SESSİZ ATIK SU SİSTEMİ

Yan taraftaki tuvaletin sifonundan çağlayarak akan su gecenin bir vaktinde sizi uykunuzdan ettiğinde, bu yalnızca gece dinlencenizi engellemekle kalmaz, günlük yaşamınızı da olumsuz bir şekilde etkiler. Gürültü, ev yaşamında özellikle rahatsız edici olarak algılanır. Oysa ki, günün telaşından ve stresinden uzaklaşmak için dört duvarınız arasında sessizlik ve konfor hüküm sürmelidir.

Yaşam konforunu planlanlamak Gürültü emniyetindeki yapısal eksiklikler çoğunlukla sonradan giderilemezler.

Burada size yardımcı olabilecek tek şey, evinizin planlanması aşamasında RAUPIANO Plus Sessiz Atık Su Sistemi'ni hesaba katmaktır.

RAUPIANO Plus rahatsız edici atık su gürültülerine son verir

RAUPIANO Plus Sessiz Atık Su Sistemi'nin döşenmesi ile, algılanan ses seviyesi standart atık su borularına göre oldukça azalacak, pratik olarak algılanamayacak bir seviyeye gerileyecektir. Bir ömür boyu...

RAUPIANO PLUS'IN İŞLEYİŞ PRENSİBİ

İKNA EDİCİ SİSTEM.

BİR BAKIŞTA AVANTAJLARINIZ.

RAUPIANO PLUS Sistem RAUTITAN

RAUPIANO PLUS Sistem RAUTITAN

Fraunhofer Enstitüsü tarafından pratik olarak test edildi ve onaylandı

Raumir A.Ş

Raumir A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar, kalite ve üst derece müşteri memnuniyetini esas hedef olarak belirleyip, üstlendiği projelerde gelişen teknolojiyi kullanarak en uygun çözümleri üretmeyi ve gerçekleştirmeyi temel prensip haline getirmiştir.
Raumir A.Ş. günümüzde, konusunda dünya standartlarındaki çalışmaları ile Türkiye harici birçok dünya ülkesinde de projeler üstlenmektedir.