Yerden Isıtma

Kendi evimizdeyken düşüncelerimizin ve konforumuzun hiçbir şekilde sınırlı kalmasını istemeyiz.
REHAU yerden ısıtma sistemi ile evinizin özelliklerine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Yeni binalara veya tadilatlara uygun

Yeni binalara veya tadilatlara uygun

REHAU yerden ısıtma sistemleri, düşük yapı yükseklikleri ile ön plana çıkar ve tamamen kendi isteğinize göre tadilatlar yapmanızı sağlar.

Her türlü zemin döşemesine uygun

Her türlü zemin döşemesine uygun

Fayans, parke, döşeme halı veya laminat – REHAU yerden ısıtma sistemleri her türlü zemin döşemesine uygundur.

Daha fazla boş zaman

Daha fazla boş zaman

REHAU yerden ısıtma sistemi toz tutmaz, boyanması gerekmez ve temizlik yaparken sizi köşelerle uğraştırmaz.

Eksiksiz Esnekliğin Tadını Çıkartın

Eksiksiz Esnekliğin Tadını Çıkartın

Evimizi bize özel bir yer haline getirmek için oldukça fazla zaman harcıyoruz. Boyalar, mobilyalar, dekorasyon – her şeyin tam da hayal ettiğimiz gibi olması gerekiyor. Neden bunlardan ödün vermek zorunda olalım ki?

Daha sürdürülebilir bir sisteme sahip olun

Konfor ve esneklik özelliklerinin yanı sıra REHAU yerden ısıtma sistemi enerji tasarrufu da sağlar. Böylece hem çevreyi korumuş hem de tasarruf etmiş olursunuz. Sistemin uygulanması klasik radyatörlerden daha pahalı değildir. Aynı fiyata daha sürdürülebilir çözümlere sahip olabilecekken neden standart bir çözüme takılıp kalasınız ki?

Sürdürülebilirlik konusunda REHAU yerden ısıtma sistemlerine güvenebilirsiniz: Bu sistemleri güneş enerjisi veya jeotermal enerji gibi birçok farklı rejeneratif enerji kaynağıyla buluşturabilirsiniz. Bu tip uygulamalar için KfW ve benzeri diğer kurumlar tarafından finansal teşvikler de sunulmaktadır.

%20’ye kadar enerji tasarrufu
background

REHAU yerden ısıtma sistemi
ile evinizin özelliklerine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Bize Yazın

Raumir A.Ş

Raumir A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar, kalite ve üst derece müşteri memnuniyetini esas hedef olarak belirleyip, üstlendiği projelerde gelişen teknolojiyi kullanarak en uygun çözümleri üretmeyi ve gerçekleştirmeyi temel prensip haline getirmiştir.
Raumir A.Ş. günümüzde, konusunda dünya standartlarındaki çalışmaları ile Türkiye harici birçok dünya ülkesinde de projeler üstlenmektedir.